Go to Top

Ocena testu Calaject w gabinecie

Wpisz nazwę swojego Gabinetu
Wpisz swoje miasto
Czy jesteś zadowolona/ny z testu urządzenia?
Uchwyt dozujący został wykonany z wysokiej jakości stali i skonstruowany oraz wyważony w idealny sposób zapewniający naturalny chwyt pisarski. Zapewnia to wysoki komfort podawania znieczulenia odciążając rękę.
Panel sterujący wraz z pedałem sterującym zapewniają intuicyjny wybór 3 programów znieczulania.
CALAJECT jest wyposażony w automatyczny program do wygodnego znieczulenia śródwięzadłowego, trudnego do wykonania metodą tradycyjną.
Zapewniamy szkolenia przez naszych przedstawicieli w Państwa gabinecie, a w wybranych terminach szkolenia naszych wykładowców i prezentacje na konferencjach.
Aktywna aspiracja to wygodna wizualna ocena obecności krwi w ampułce, która chroni przed podaniem środka znieczulającego do naczynia. Aktywowana za każdym razem po przerwaniu podawania środka znieczulającego.
Zapraszamy do kontaktu z nami, chętnie odpowiemy na pytania.
Prosimy o podanie preferowanej godziny kontaktu i numeru tel. Pracujemy od 8.30-16.30 i dołożymy wszelkich starań aby skontaktować się z Państwem
Jeśli chcielibyście Państwo żebyśmy się skontaktowali prosimy o podanie danych
Proszę o podanie adresu e-mail
Państwa dane zostaną wykorzystane jedynie przez Getwell Sp. z o.o. w celu umożliwienia dalszego kontaktu związanego z ofertą Getwell Sp. z o.o. i szkoleniem produktowym. Możecie też przesłać dane anonimowo bez umieszczenia w bazie danych. Więcej informacji w Polityka prywatności Getwell Sp. z o.o.

polityka prywatności Getwell Sp. z o.o.