Go to Top

Opinie użytkowników znieczulenia komputerowego CALAJECT

Hanna MarcinowskaLekarz dentysta
HANNA MARCINOWSKA
Poznań

„Znieczulenie komputerowe stosuję w swojej praktyce w zasadzie od momentu kiedy pojawiło się na rynku. Niesamowicie poprawiło komfort znieczulania zarównodla pacjentów, jak i dla mnie. W tej chwili już nie wyobrażam sobie znieczulania za pomocą karpuli, moi pacjenci również. Do niedawna sporym problemem były duże koszty pojedynczego znieczulenia komputerowego. Dlatego kiedy pojawił się system CALAJECT, nie wymagający specjalnych, dedykowanych do systemu drogich części, od razu zwrócił moją uwagę. CALAJECT jest niezwykle wygodny i intuicyjny, a do znieczulania używam teraz igieł i wkładów ze znieczuleniem takich jak do karpuli.”

 

 

Marcin BogurskiLekarz dentysta
MARCIN BOGURSKI
Koszalin

„Jestem stomatologiem w drugim pokoleniu i obserwuję rozwój mojej profesji od dziecka. Na przestrzeni 40 lat zmiany są ogromne. Zmieniło się również podejście do odczuwania bólu przez pacjenta podczas wizyt w gabinecie. Znieczulenie to po prostu standardowa procedura wszystkich praktyków, a pacjenci wymagają by samo znieczulanie przebiegało bezboleśnie. Testowałem wiele urządzeń tego typu, a jednak długo pozostawałem wierny swojemu doświadczeniu z niezawodną karpulą.
Wszystko się zmieniło po zapoznaniu się z nowym urządzeniem CALAJECT. Estetyczne, nowoczesne i niewielkie urządzenie jest dziś moim wiernym towarzyszem wielogodzinnej pracy. A pacjenci… no cóż,
są zachwyceni.”

 

 

Anna Kosmatka-ZałuckaLekarz dentysta
ANNA KOSMATKA-ZAŁUCKA
Głogów

„W swojej pracy spotykam się z olbrzymim lękiem przed jakąkolwiek ingerencją stomatologiczną. Pacjenci, szczególnie Ci małoletni, trafiają do mnie często dopiero z wielkim bólem zęba, bo dentofobia jest tak olbrzymia, że unikają stomatologów jak “ognia”. Dzięki CALAJECT mali pacjenci z większą ochotą siadają na fotelu gdyż wiedzą, że nawet ”wkłucie” jest bezbolesne, a cały cykl podawania znieczulenia zaskakuje większość, nie tylko małych pacjentów. Jestem pewna, że każdy kto wypróbuje CALAJECT, nie zafunduje już sobie ani swoim dzieciom tradycyjnego znieczulenia.”

Opinie użytkowników znieczulenia komputerowego CALAJECT potwierdzają wysoką skuteczność systemu znieczuleń oraz poprawę jakości pracy.

Zobacz więcej opinii użytkowników CALAJECT.

 

Dodaj komentarz